Am Nat po tajsku znaczy siła. Odczytujemy to nie tylko jako sprawność fizyczną, ale przede wszystkim jako wewnętrzną siłę drzemiącą w duchu zawodnika.

Klub powstał pod koniec 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie skupia się wyłącznie na nauce boksu tajskiego. Od tej pory dołączyło do nas wielu pasjonatów muaythai, sala ulegała ciągłej modernizacji, ilość przyrządów treningowych stale się powiększała, a nasza obecność na zawodach krajowych i międzynarodowych stawała się coraz częstsza i coraz liczniejsza. Obecnie dysponujemy salą wyposażoną w antypoślizgową matę, ring o wymiarach 4 m x 4 m, worki, kilkadziesiąt tarcz typu pad i focus mitts, skakanki, piłki lekarskie, TRX i wiele innych, jednak naszą największą dumą są reprezentujący nas zawodnicy i wszystkie osoby, które pokonując swoje słabości udowadniają, że stać ich na jeszcze więcej.

Obecnie w gronie trzech instruktorów prowadzimy dziewięć grup dla dorosłych i dwie młodzieżowe, podzielone pod względem stopnia zaawansowania, dlatego są one zarówno dla tych, którzy traktują boks tajski jako aktywną formę rekreacji, jak i dla tych, którzy pragną poznać prawdziwą, sportową rywalizację podczas zawodów. Jakkolwiek od każdego trenerzy wymagają  podczas treningów całkowitego zaangażowania, by nauczyć się jak najlepiej i jak najwięcej.